Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  50 NOWYCH miejsc pracy w Tychach OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 8, 2019 14:54 - Dam pracę - Tychy
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Szukasz stabilnego zatrudnienia za atrakcyjne wynagrodzenie?Chcesz poszerzać swoje kwalifikacje i nie boisz się nowych wzywań?

Jeśli tak, wyślij SMS o treści PRACA na numer 501 324 942 lub aplikuj bezpośrednio pod ogłoszeniem.

Rozpocznij pracę z Randstad w Tychach na stanowisku operator maszyn

oferujemy:
- pracę od zaraz
- atrakcyjne warunki zatrudnienia - stawka 15,25 zł zł brutto/h + premia do 450 zł
- pracę w różnych systemach zmianowych
- Randstad Plus: karta sportowa + opieka medyczna; link: https://www.randstad.pl/dla-pracownika/benefity-dla-pracownikow/
- dofinansowanie do posiłków
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

zadania:
- obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
- proste prace manualne i produkcyjne
- wstępna kontrola jakości

oczekujemy:
- zaangażowania
- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu