Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Monter/Monterka OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 25, 2019 08:52 - Dam pracę - Tychy
2800.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Manpower (nr certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Monter/ka

Numer ref. MON/037/WMR

Zadania:
• Kontrola jakości gotowych komponentów (części samochodowe)
• Utrzymanie porządku w miejscu pracy
• Prace związane z montażem elementów dachów do samochodów typu cabriolet lub klejeniem elementów podsufitek samochodowych
Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, jeśli nie posiadasz doświadczenia również aplikuj! Każdej osobie zapewniamy szkolenie wdrożeniowe
• Zdolności manualne oraz wysoka motywacja do pracy
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością wejścia w struktury firmy po okresie próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej (2800 brutto) oraz systemu premiowego (premie uznaniowe, absencyjne, regulaminowe, za aktywność w soboty oraz dodatki)
• Możliwość pracy w nadgodzinach - 50% i 100%, premie świąteczne, wakacyjne
• Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (karta MultiSport, PZU, Manpower Premium, prywatna opieka medyczna, bony Sodexo)

Atrakcyjna oferta pracy, zapraszamy do aplikowania!
1)zadzwoń: 882 189 761
2) Prześlij CV: https://bit.ly/2Tcao8j

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia nr 412
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu