Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Specjalista do spraw księgowych i kadr - Tychy

December 4, 2020 08:58 - Dam pracę - Tychy
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia

Dlaczego warto z nami pracować?
-Jesteśmy przedsiębiorstwem instalacyjno – budowlanym, które prężnie działa na terenie Śląska,
- oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stałe godziny pracy - od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00,
- sprawiedliwie wynagradzamy naszych pracowników, wypłacamy premie uznaniowe.

Twoje główne zadania:
- obsługa kadrowo-płacowa pracowników (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie list płac, deklaracji ZUS, rozliczeń podatku dochodowego, bieżąca obsługa pracowników),
- weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego,
- analiza i uzgadnianie kont księgi głównej,
-sporządzanie deklaracji VAT.

Przyślij nam swoje CV, jeżeli:

- posiadasz wykształcenie minimum średnie ekonomiczne,
- masz doświadczenie w pracy w dziale księgowości/kadr,
- znasz przepisy kadrowo-płacowe oraz ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych,
- rozliczenia ZUS nie sprawiają Ci problemu,
- posiadasz praktyczną znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego,
- potrafisz pracować w programie PŁATNIK (znajomość programu SYMFONIA będzie dodatkowym atutem),
- Twoimi mocnymi stronami są: systematyczność i dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Czujesz, że to praca dla Ciebie? Ślij CV na adres: paulina.dzielak@pracownicybudowlani.pl
lub zadzwoń i dowiedz się więcej: 796 509 409

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez Pracownicy budowlani Sp. zo.o. w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Aplikacje nie zawierające powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.