Test osobowości - PERSO.IN

August 11, 2022 00:16 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN pozwala odkryć różnice indywidualne. Uzupełnienie kwestionariusza umożliwia wygenerowanie opisu osobowości osoby badanej. Po badaniu dostaje się indywidualny raport wskazujący cechy osobowości, predyspozycje i wskazówki jak najlepiej wykorzystać je w życiu osobistym i profesjonalnym. Kariera zawodowa daje o wiele większą satysfakcję, gdy jest dopasowana pod nasze osobiste ukierunkowanie. Znajomość osobowości, mocnych i słabych stron pomaga dokonać lepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które składa się ze 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach postaw w stosunku do innych, otwartości na doświadczenia, stosunku do obowiązków, inicjowania aktywności i kontaktów z ludźmi oraz sposobów reagowania na problemowe sytuacje.

Pełny opis zawarty jest w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, obszarami, w których możesz się sprawdzić oraz potencjalnymi zagrożeniami. Ponadto można zapoznać 10 stylów zachowań i reagowania opisujących ludzi. Jest możliwość też umówienia się z trenerem PERSO.IN® w celu omówienia raport i w pełni wykorzystać swoje mocne strony. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja w jaki sposób z tobą rozmawiać, w jaki sposób cię podbudowywać, co cię ciekawi i co wpływa na satysfakcję z pracy. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla grup, wykorzystywane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty w formie 1 strony A4 nazywane OnePager. Służą one dla grup i klientów indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację badanego, jakie działania lubi, co uznaje za wartościowe, a czego unikać w kontakcie.

Narzędzie stworzone jest na bazie szeroko stosowanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Spełnia standardy psychometryczne dla testów psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.