Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

PALM SMOOTHIE BAR OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 20, 2018 05:03 - Dam pracę - TYCHY
14.00 zł
Szczegóły ogłoszenia

Palm Smoothie Bar w Galerii Gemini Park Tychy zatrudni studenta/studentkę na stanowisko ,,sprzedawca,, świeżo wyciskanych soków owocowych i koktajli.

Obowiązki :
- obsługa klienta
- obsługa kasy fiskalnej
- odbieranie dostaw
- dbanie o czystość i higienę miejsca pracy
- przygotowywanie świeżo wyciskanych soków

Wymagania :
- aktualna książeczka Sanepidowska
(możliwość wyrobienia po podjęciu współpracy)
- dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy)
- status studenta
- chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy :
- wynagrodzenie 14 zł brutto za 1 godz pracy
- praca w miłej atmosferze, młodym i dynamicznym zespole
- praca w charakterze zmianowym, w oparciu o umowę zlecenie
- możliwość długodystansowej współpracy
- elastyczny czas pracy, dostosowany do zajęć na uczelni

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem, w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie, oraz opisanie w kilku zdaniach swoją osobe.

palmsmoothiemal@gmail.com

Prosimy o dodanie klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do rea lizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu