CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Tychów i okolicy

Sprzedawca Artykułów Elektronicznych - do przyuczenia OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 30, 2019 10:34 - Dam pracę - Tychy

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Rodzinna firma z długoletnią tradycją Nowy Elektronik zatrudni osobę na stanowisko sprzedawcy do sklepu w Tychach ul. Kopernika 3.

Najważniejsze zadania:
- obsługa klienta;
- doradztwo w zakresie asortymentu.

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole;
- komunikatywność;
- pozytywne nastawienie;
- mile widziana znajomość podstaw elektroniki.

Co sprawa, że warto do nas dołączyć:
- umowa o pracę w pełnym wymiarze;
- praca w rodzinnej firmie z tradycjami;
- szkolenia z zakresu elektroniki.

CV PROSIMY PRZESŁAĆ NA MAILA marta@nowyelektronik.pl

KONTAKT W SPRAWIE PRACY: 606284098

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ZUH Nowy Elektronik Henryk Faruga z siedzibą w Bestwinie przy ul. Szkolnej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu