CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Tychów i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:04 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza instytucja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Przetwarzamy kompetentne usługi rolne jak i dysponujemy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie czynione profesje czy też usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, transportowców jak i wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to przetwarzanie usług w obrębie przewozu postaci lub rzeczy pojazdami, które są upamiętnione na terenie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi lub rzeczy na otoczenie innego kraju bądź ściąganie spoza krawędzi do Lokalny.
103355
Ogłoszeń
102
Miast
4536
Użytkowników
1048
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.